Klub

Nelson Balongo: Ten klub stać na wielkie rzeczy

27.06.2022

27.06.2022

Nelson Balongo: Ten klub stać na wielkie rzeczy

– Od napastnika wymaga się goli i postaram się sprostać tym oczekiwaniom. Wiem, że ten klub naprawdę stać na wielkie rzeczy – mówi Nelson Balongo. Koniecznie obejrzyjcie nasz najnowszy materiał, w którym napastnik ŁKS-u opowiada o początkach swojej kariery piłkarskiej, o tym, dlaczego zdecydował się zostać ełkaesiakiem i jaki stawia sobie cel na najbliższy sezon.

Nelson Balongo (piłkarz ŁKS-u): Ogromne wrażenie zrobiła na mnie baza ŁKS-u, jego stadion i przede wszystkim projekt sportowy. Dzięki temu wiem, że ten klub naprawdę stać na wielkie rzeczy. Przy podejmowaniu decyzji o wyborze klubu najważniejszym czynnikiem była dla mnie możliwość rozwoju. Kiedy grasz jako wysunięty napastnik, zawsze ciąży na tobie presja. Od takiego zawodnika wymaga się goli i postaram się sprostać tym oczekiwaniom. Moim celem na najbliższy sezon jest grać jak najwięcej i zdobyć możliwie jak najwięcej bramek. Jeśli będziemy grać tak, jak potrafimy, sezon może być bardzo udany. Widziałem na materiałach wideo jaką atmosferę potrafią zrobić fani ŁKS-u. Widać tam wielką pasję. Mogę się tylko cieszyć, że trafiłem do klubu z takimi kibicami.