Aktualności

Zakup karnetów online możliwy

21
26 / 06 / 2022

Pragniemy poinformować, że wysiłkiem wszystkich zaangażowanych w rozpoczęcie sprzedaży karnetów na sezon 2022/23, w tym przede wszystkim Miejskiej Areny Kultury i Sportu, udało się wcześniej niż planowano przywrócić prawidłową funkcjonalność systemu sprzedaży online.

Dzięki tym działaniom do wtorku (28.06, godz. 12) na stronie bilety.lkslodz.pl można dokonywać przedłużenia karnetów z zachowaniem miejsca w ramach zakupionego wcześniej karnetu na sezon, rundę wiosenną lub mini karnetu. Ta sama opcja (przedłużenie karnetu z zachowaniem miejsca) dostępna będzie w poniedziałek (27 czerwca) w godz. 15-19 w kasach przy al. Unii.

Otwarta sprzedaż dla nowych karnetowiczów oraz tych, którzy przedłużają karnet ze zmianą miejsca rozpocznie się w najbliższy wtorek (28 czerwca) o godz. 15.

Kibice, którzy zamierzają przedłużyć karnet ze zmianą miejsca będą mogli dokonać transakcji PO PROMOCYJNYCH CENACH aż do pierwszego meczu. Przy tej okazji przypominamy karnetowiczom o możliwości wyboru opcji FANATYK, czyli świetnym sposobie na okazanie realnego wsparcia, ale i inwestycję w Akademię ŁKS, kanał ŁKS TV oraz gwarancję uczestniczenia w wyjątkowym spotkaniu, w trakcie którego otrzymacie od klubu unikalny prezent.

To nie koniec, bo nasz sponsor – forBET – rozpoczął akcję “Nowy stadion, starzy przyjaciele“, dzięki której karnetowicze (którzy założą konto w forBET) mogą liczyć na darmowy szalik, specjalną pamiątkę wydaną z okazji otwarcia stadionu!
Sponsor strategiczny

Sponsorzy

Partner strategiczny

Partnerzy

Partnerzy

Partnerzy

Partnerzy

Partner techniczny

Partner medyczny