Klub

Karnety Fanatyk

24.06.2022

24.06.2022

Karnety Fanatyk

fot. Lens Strong

Także w tym roku w sprzedaży pojawi się opcja karnetu Fanatyk! To nie tylko świetny sposób na okazanie realnego wsparcia, ale i inwestycja w Akademię ŁKS, kanał ŁKS TV oraz gwarancja uczestniczenia w wyjątkowym spotkaniu, w trakcie którego otrzymacie od klubu unikalny prezent.

Kolejny raz wychodząc naprzeciw oczekiwaniom tym spośród fanów ŁKS-u, którzy wyrazili chęć dodatkowego wsparcia klubu, przygotowaliśmy wariant karnetu całosezonowego Fanatyk. Na jego cenę składa się cena karnetu, który zamierzaliście zakupić + 100 zł.

Inwestycja pół na pół / Unikalny prezent

Żadnemu fanatykowi ŁKS-u nie trzeba tłumaczyć dlaczego warto wybrać ten wariant karnetu, ale dodamy od siebie, że oprócz satysfakcji wynikającej ze  świadomości wsparcia klubu jest tu coś więcej. Te dodatkowe 100 zł doliczone do ceny karnetu w opcji Fanatyk zostanie podzielone na pół i dobrze zainwestowane.

  • 50 zł z każdego karnetu Fanatyk trafi do Akademii ŁKS i zostanie przeznaczone na rzecz szkolenia najmłodszych ełkaesiaków
  • 50 zł z każdego karnetu Fanatyk zainwestujemy w rozwój ŁKS TV, zamierzamy bowiem dostarczać Wam coraz lepszych, coraz ciekawszych i coraz lepiej przygotowanych materiałów wideo

I na tym nie koniec, bo wszystkich karnetowiczów-fanatyków postanowiliśmy w tym roku wyróżnić zapraszając na zaplanowane na 19 sierpnia spotkanie (data oczywiście nie jest przypadkowa), w trakcie którego wręczymy Wam unikalne ełkaesiackie wpinki. Czymś takim, zapewniamy, warto będzie się pochwalić, tak jak liczymy na to, że zechcecie się pochwalić w sieci swoimi karnetami Fanatyk.

Dla każdego!

Fanatyk jest dla każdego, bez względu na wiek i stadionowy staż. Na przykład, jeśli na karnet Fanatyk zdecydowała się osoba przedłużająca karnet, zapłaci za wejściówkę w opcji Fanatyk 440 zł (czyli: 340 zł + 100 zł). W przypadku osób, które nie miały karnetu w poprzednim sezonie będzie to 485 zł (385 zł + 100 zł) i analogicznie sprawa przedstawia się w przypadku karnetów ulgowych.

Karnet Fanatyk zakupicie za pośrednictwem internetowego systemu sprzedaży bilety.lkslodz.pl oraz stacjonarnie w kasie. Już dziś dziękujemy wszystkim kibicom, którzy zdecydują się na jego zakup. Jesteście wielcy!