Aktualności

Kazimierz Moskal po sparingu z Resovią

5
22 / 06 / 2022

– Uczymy się teraz tego, jak chcemy grać. W sparingach szukamy optymalnych rozwiązań i oczywiście optymalnego składu – powiedział trener Kazimierz Moskal po wygranym przez ełkaesiaków sparingu z Resovią.

Kazimierz Moskal (trener ŁKS-u): Na pewno cieszy wygrana, bo w każdym meczu gra się o zwycięstwo. Cieszy także gra na zero z tyłu, a co do samej gry – było różnie. Były lepsze momenty, były też gorsze. Optyczną przewagę posiadała Resovia, ale stworzyliśmy lepsze sytuacje podbramkowe  i powinniśmy wykorzystać więcej niż jedną. Uczymy się teraz tego, jak chcemy grać. W sparingach szukamy optymalnych rozwiązań i oczywiście optymalnego składu.
Sponsor strategiczny

Sponsorzy

Partner strategiczny

Partnerzy

Partnerzy

Partnerzy

Partnerzy

Partner techniczny

Partner medyczny