Klub

Kazimierz Moskal po sparingu ze Stalą Rzeszów

25.06.2022

25.06.2022

Kazimierz Moskal po sparingu ze Stalą Rzeszów

– Bez względu na to, czy się wygrywa czy przegrywa sparing, należy wyciągać wnioski, bo rozgrywamy gry kontrolne, żeby nie popełniać tych samych błędów. I to jest tu najważniejsze – powiedział trener Kazimierz Moskal po sobotnim sparingu ze Stalą Rzeszów.

Kazimierz Moskal (trener ŁKS-u): I jeden i drugi zespół miał swoje sytuacje. Stal zaprezentowała się dziś naprawdę dobrze. My również mieliśmy lepsze momenty, ale nie wykorzystaliśmy swoich szans i pozwalaliśmy rywalowi na trochę za dużo. Oczywiście chciałoby się wygrywać zawsze. Bez względu jednak na to, czy się wygrywa czy przegrywa sparing, należy wyciągać wnioski, bo gry kontrolne rozgrywamy, żeby nie popełniać tych samych błędów. I to jest najważniejsze.