Aktualności

Gra Akademia (11-12.03)

4
10 / 03 / 2023

W najbliższy weekend czeka nas nie tylko domowy mecz pierwszej drużyny ŁKS-u – w sobotę poprzedzą go m.in. między innymi starcie trzecioligowych rezerw z Błonianką Błonie oraz spotkanie w Centralnej Lidze Juniorów do lat 17, w którym ełkaesiacy podejmą wicelidera – Jagiellonię Białystok.

Sobotę w ośrodku przy ul. Krańcowej zaczynamy już o godz. 9, kiedy to ŁKS III rozpocznie pierwszy z dwóch zaplanowanych na ten poranek sparingów. Podopieczni trenera Mariusza Zasady zagrają tego dnia z GKS-em Ksawerów (wicelider łódzkiej klasy okręgowej, trącący do ełkaesiaków 5 punktów w ligowej tabeli) oraz Wartą II Sieradz (lider sieradzkiej klasy okręgowej). Dla ełkaesiaków będzie to próba generalna przed wznowieniem rozgrywek ligowych, które wracają już w przyszłym tygodniu. Rano czeka nas także mecz drużyny z rocznika 2011, która podejmie SPSCH Widzew.

Tego dnia czekają nas emocje w III lidze oraz Centralnej Lidze Juniorów. O godz. 12 wybrzmi pierwszy gwizdek spotkania ŁKS II z Błonianką Błonie (więcej o tym meczu przeczytacie TUTAJ), zaś o godz. 14.30 podopieczni trenerów Daniela Figi i Jakuba Wróblewskiego rozpoczną starcie z Jagiellonią Białystok, wiceliderem gr. wschodniej CLJ U-17. Nie będzie nudy także po południu. ŁKS U-13 czeka mecz z Polonią Warszawa, ich rok starsi koledzy podejmą UKS AP Reissa Kalisz, ełkaesiacy z rocznika 2008 zagrają z Radomiakiem Radom, a z Puszczą Niepołomice zmierzą się biało-czerwono-biali z drużyny U-16.

Pracowicie zapowiada się także niedziela – w akcji zobaczymy najmłodsze drużyny Akademii ŁKS. Do ośrodka treningowego przy ul. Krańcowej przyjeżdża Lech Poznań, z którego zespołami zagrają ełkaesiacy z roczników 2015, 2014 i 2013. Ponadto, podopieczni Adama Gołaszewskiego i Stanisława Lasoty z ŁKS U-11 podejmą GKS Bełchatów.Sponsor strategiczny

Sponsorzy

Partner strategiczny

Partnerzy

Partnerzy

Partnerzy

Partnerzy

Partner techniczny

Partner medyczny