Dziesięciu ełkaesiaków w kadrach województwa łódzkiego

05.05.2021

Dziesięciu ełkaesiaków w kadrach województwa łódzkiego

Zawodnicy Akademii ŁKS urodzeni w 2007 i 2008 roku znów znaleźli uznanie w oczach selekcjonerów kadry ŁZPN-u. Młodzi ełkaesiacy otrzymali powołanie do reprezentacji łódzkiego okręgu na dwumecz z rówieśnikami z województwa świętokrzyskiego. W sumie szansę na występ w barwach reprezentacji województwa łódzkiego otrzymało dziesięciu naszych zawodników.

To już trzecie konsultacje szkoleniowe w tym roku. Podczas wcześniejszych najliczniejszą grupę w kadrze stanowili piłkarze Akademii ŁKS i podobnie będzie także tym razem. W barwach województwa łódzkiego wystąpi siedmiu zawodników z rocznika 2007 powołanych przez trenera Kornela Błażejewskiego oraz trzech urodzonych w 2008 roku, docenionych przez trenera Mariusza Rachubińskiego.

11 maja obie kadry zmierzą się w Aleksandrowie Łódzkim z rówieśnikami z województwa świętokrzyskiego. Podopieczni Mariusza Rachubińskiego (w tym ełkaesiacy: Bartosz Bugała, Marceli Żyłka i Filip Szewczyk) swój mecz rozpoczną o godz. 11.

Po zakończeniu pierwszego spotkania na boisko Sokoła wybiegnie kolejnych siedmiu zawodników Akademii ŁKS (Kacper Jaworski, Mateusz Książek, Mikołaj Kwieciński, Karol Nawrocki, Maksymilian Wojciechowski, Alan Siwek i Jan Krysiak). Zawodnicy z rocznika 2007 pod wodzą Kornela Błażejewskiego swoje spotkanie rozpoczną o godz. 13.

Wszystkim naszym zawodnikom życzymy powodzenia!

Autor: Mateusz Żegota