Aktualności

Zapowiedź meczu Andrespolia Wiśniowa Góra – ŁKS II

3
30 / 04 / 2021

fot. Lens Strong

Przed nami majówka, a w jej trakcie ważny wyjazdowy mecz lidera czwartej ligi. W sobotę rezerwy ŁKS-u zmierzą się z Andrespolią Wiśniowa Góra. Początek spotkania o godz. 11.

Podopieczni Marcina Matysiaka i Pawła Drechslera wreszcie w spokoju przygotowywali się do kolejnego meczu. Po intensywnych dwóch tygodniach piłkarze Akademii ŁKS mogli odetchnąć i skupić się na pracy w ramach tym razem pełnego mikrocyklu treningowego, co ważne było w kontekście chociażby dramatycznych okoliczności rozstrzygnięcia ostatniego spotkania z Orkanem Buczek (3:2).

W zeszły weekend nie wszystkim graczom udało się dokończyć spotkania z czwartą drużyną IV ligi. Przed końcowym gwizdkiem boisko opuścił kapitan Aleksander Ślęzak, który został mocno poturbowany w polu karnym rywali. Kontuzji nabawił się też, choć w meczu U17, skrzydłowy Jędrzej Zając. Na całe szczęście uraz nie jest groźny i pomocnik nie będzie musiał długo pauzować. W Wiśniowej Górze zabraknie również Dariusza Gmosińskiego, który będzie pauzował za nadmiar żółtych kartek.

Andrespolia Wiśniowa Góra aktualnie plasuje się na 15. miejscu w tabeli z dorobkiem 25 punktów. Ostatnio drużyna przeplatała lepsze mecze z gorszymi. Sobotni rywale łodzian przegrali 1:4 z Wartą Sieradz i 1:2 z Omegą Kleszczów, ale wygrali 1:0 z Pogonią Zduńska Wola i 3:1 z Czarnymi Rząśnia.

W rundzie jesienną, w Łodzi, lepszy był ŁKS II. W tamtym meczu jedynego gola zdobył Tadej Vidmajer, który zimą pożegnał się z klubem.


Autor: Mateusz Żegota


Sponsor strategiczny

Sponsorzy

Partner strategiczny

Partnerzy

Partnerzy

Partnerzy

Partnerzy

Partner techniczny

Partner medyczny

[FM_form id="1"]