Bartosz Biel przenosi się do Chrobrego

25.08.2023

Bartosz Biel przenosi się do Chrobrego

fot. Łukasz Skwiot / Cyfrasport

Bartosz Biel został zawodnikiem występującego w Fortuna 1 Lidze, Chrobrego Głogów. Urodzonemu w Wałbrzychu piłkarzowi dziękujemy za reprezentowanie barw naszego klubu w zakończonym awansem do Ekstraklasy poprzednim sezonie.

Były zawodnik UKS-u SMS-u Łódź, Tura Turek, Puszczy Niepołomice, Wigier Suwałki, Olimpii Zambrów, Kotwicy Kołobrzeg, Bytovii Bytów, GKS-u Bełchatów i GKS-u Tychy wrócił do Łodzi przed rozpoczęciem poprzedniego sezonu (barwy naszego klubu reprezentował wcześniej już w 2013 roku).

W zespole trenera Kazimierza Moskala, który wygrał w ubiegłych rozgrywkach Fortuna 1. Ligę i awansował do PKO BP Ekstraklasy, pomocnik rozegrał 19 ligowych meczów (10 w wyjściowym składzie) i zanotował asystę, poza tym wystąpił w pucharowym meczu ze Stalą Mielec oraz dołożył do tego 7 spotkań w trzecioligowych wówczas jeszcze rezerwach (tutaj 1 gol i 1 asysta).

Umowa ŁKS-u z piłkarzem została rozwiązana za porozumieniem stron. Bartkowi, który zawsze cieszył się wielką sympatią kibiców ŁKS-u, bardzo dziękujemy za reprezentowanie barw naszego klubu. Trzymamy mocno kciuki i życzymy powodzenia w dalszej karierze.