Drużyna

Patryk Gryckiewicz sędziuje Puszcza – ŁKS

24.08.2023

24.08.2023

Patryk Gryckiewicz sędziuje Puszcza – ŁKS

fot. Jakub Piasecki / Cyfrasport

Arbitrem wyjazdowego meczu piłkarzy ŁKS-u z Puszczą Niepołomice zaplanowanego w ramach 6. kolejki PKO BP Ekstraklasy będzie Patryk Gryckiewicz.

W przeszłości Patryk Gryckiewiecz był rozjemcą pucharowego meczu ełkaesiaków z Unią Janikowo, który nasi piłkarze wygrali 2:0, przegranego 3:4 ligowego spotkania z Miedzią Legnica i wygranego 2:0 spotkania z GKS-em Tychy. W poprzednim sezonie arbiter z Torunia prowadził natomiast dwa mecze ŁKS-u z GKS-em Katowice (0:2 w Łodzi i 5:1 w Katowicach).

W sobotę asystentami Patryka Gryckiewicza będą Arkadiusz Kamil Wójcik i Jakub Winkler, a sędzią technicznym Sebastian Krasny. Za system wideoweryfikacji VAR odpowiadają Piotr Lasyk oraz Krzysztof Myrmus. Pierwszy gwizdek w Krakowie o godz. 17.30.