Aleksander Iwańczyk z kontraktem w ŁKS

Aleksander Iwańczyk z kontraktem w ŁKS

Pierwszego lipca piłkarzem ŁKS-u zostanie Aleksander Iwańczyk, który ostatnio występował w drużynach rezerw naszego klubu jako zawodnik wypożyczony.

Aleksander Iwańczyk jest środkowym pomocnikiem, który wcześniej grał w Szkole Futbolu Wilanów, Ursusie Warszawa, FFA Warszawa i Legii Warszawa. Latem ubiegłego roku 17-letni piłkarz dołączył do Łódzkiego Klubu Sportowego na zasadzie wypożyczenia z Legii Warszawa. Od tego czasu występował regularnie w czwartoligowym ŁKS III Łódź, zaliczył 13 spotkań w drugoligowych rezerwach naszego klubu, a w tym tygodniu trenował z pierwszą drużyną.

ŁKS zdecydował się na aktywowanie opcji wykupu Aleksandra Iwańczyka z Legii Warszawa, co oznacza, że 1 lipca br. zawodnik przejdzie definitywnie do naszego klubu. ŁKS związał się z młodym pomocnikiem kontraktem obowiązującym do końca czerwca 2027 roku.

Olku, życzymy Ci wielu udanych występów z przeplatanką na piersi.