Drużyna

Mecz w Lubinie sędziuje Sebastian Krasny

17.05.2024

17.05.2024

Mecz w Lubinie sędziuje Sebastian Krasny

fot. Radosław Jóźwiak / Cyfrasport

Mecz 33. kolejki PKO BP Ekstraklasy: Zagłębie Lubin – ŁKS, który odbędzie się w najbliższy poniedziałek, poprowadzi Sebastian Krasny.

Z krakowskim arbitrem ełkaesiacy spotkali się po raz ostatni na początku roku przy okazji zaległego meczu ze Stalą Mielec. Sędzia ten był rozjemcą rozegranego jesienią domowego meczu z Zagłębiem Lubin (0:2), z kolei na początku poprzedniego sezonu Sebastian Krasny był rozjemcą wygranego 1:0 wyjazdowego spotkania z GKS-em Tychy. W przeszłości sędziował też kilka innych meczów łodzian na zapleczu elity, w tym wygrane w 2019 roku spotkanie z GKS-em Jastrzębie, w którym „Rycerze Wiosny” przypieczętowali awans do Ekstraklasy.

W poniedziałek asystentami Sebastiana Krasnego będą Sebastian Mucha i Michał Sobczak, a sędzią technicznym Maciej Pelka. Za system wideoweryfikacji VAR odpowiadają Tomasz Musiał oraz Marek Arys. Pierwszy gwizdek w Mielcu o godz. 19.