Aktualności

Trenerzy po #PIAŁKS

0
10 / 05 / 2024

Za nami mecz 32. kolejki PKO BP Ekstraklasy, w którym piłkarze ŁKS-u zmierzyli się na wyjeździe z Piastem Gliwice. Po zakończeniu spotkania głos zabrali szkoleniowcy obu zespołów – Aleksandar Vuković i Marcin Matysiak.

Aleksandar Vuković (trener Piasta): Byliśmy lepszym zespołem w drugiej połowie. Pokazaliśmy dobrą piłkę, z kolei przed przerwą potrafiliśmy wytrzymać ważny moment, gdy rywal atakował.

Marcin Matysiak (trener ŁKS-u): Kolejny raz po stracie pierwszej bramki przestajemy być drużyną, przestajemy funkcjonować jako zespół. U siebie w takich sytuacjach potrafimy jeszcze wykrzesać nieco sił, ale na wyjeździe tego nie ma i rozsypuje się jak domek z kart.
Sponsorzy główni

Sponsorzy

Partner strategiczny

Partnerzy

Partnerzy

Partnerzy

Partnerzy

Partner techniczny

Partner medyczny