Drużyna

Wypowiedzi po #ŁKSŚLĄ

04.05.2024

04.05.2024

Wypowiedzi po #ŁKSŚLĄ

– Widzieliśmy dwie różne połowy w wykonaniu ŁKS-u – powiedział trener Marcin Matysiak po sobotnim spotkaniu łodzian ze Śląskiem Wrocław. Podczas konferencji prasowej głos zabrał także trener gości, Jacek Magiera.

Jacek Magiera (trener  Śląska): Uważam, że to, co sobie zakładaliśmy, zrealizowaliśmy w Łodzi i wygraliśmy ten mecz zasłużenie. W pierwszej połowie zabrakło nam spokojnej głowy pod bramką rywala. Po zmianie stron, gdy musieliśmy gonić wynik i przestawiliśmy się na atak pozycyjny, pokazaliśmy dobry „mental”. […] Odnieśliśmy dziś piętnaste zwycięstwo w tym sezonie i chcemy iść po następne.

Marcin Matysiak (trener ŁKS-u): Dwie różne połowy w wykonaniu ŁKS-u. W pierwszej Śląsk oddał nam inicjatywę i wtedy potrafiliśmy wykreować kilka sytuacji, choć zabrakło tych bardziej klarownych, zabrakło kropki nad „i”. Drugie oblicze pojawiło się po zdobyciu gola w drugiej połowie. Cofnęliśmy się, nie potrafiliśmy utrzymać się przy piłce, prowokowaliśmy niebezpieczne sytuacje na własnej połowie, co rywal wykorzystał.