Drużyna

Marcin Matysiak i Kamil Dankowski przed #ZAGŁKS

16.05.2024

16.05.2024

Marcin Matysiak i Kamil Dankowski przed #ZAGŁKS

W poniedziałek ŁKS zmierzy się w Lubinie z Zagłębiem. Przed tym spotkaniem trener Marcin Matysiak i obrońca ŁKS-u Kamil Dankowski odpowiedzieli na pytania łódzkich dziennikarzy.

Marcin Matysiak (trener ŁKS-u): Zdaje sobie sprawę w jakiej jesteśmy sytuacji. I nie, nie wierzę, że komuś może się nie chcieć. Ale wiem też, że wszystko siedzi w głowach. Dlatego w tym tygodniu szukaliśmy nowych bodźców, pewnych zmian w treningu, nowej energii. Czy to przyniesie efekt? Nie wiem. Wierzę natomiast, że możemy w tych dwóch spotkaniach zostawić po siebie lepsze wrażenie.

Kamil Dankowski (piłkarz ŁKS-u): Na pewno jest ciężko, bo zdajemy sobie sprawę z tego, co się stało i że spadliśmy z ligi. Nie pozostaje nic innego, jak pokazać wszystkim tymi dwoma meczami, że zależy nam na tym klubie i przeprosić kibiców.