ŁKS zagra w barażach o CLJ U17! Pierwszy mecz już w środę w Zabkach

ŁKS zagra w barażach o CLJ U17! Pierwszy mecz już w środę w Zabkach

fot. Cyfrasport

ŁKS U17 wygrał rozgrywki wojewódzkie w kategorii junior młodszy, dzięki czemu zagra w barażach o Centralną Ligę Juniorów. Rywalem łodzian będzie Ząbkovia Ząbki.

Podopieczni Romualda Solarka, Jakuba Wróblewskiego i Krystiana Ilnickiego w środę rano wsiądą do autokaru, który uda się do podwarszawskich Ząbek. Tam rozegrają mecz barażowy. Trzon drużyny stanowią zawodnicy z rocznika 2004, wspierani przez wyróżniających się graczy urodzonych w 2005 roku.

ŁKS Łódź U17 w rundzie jesiennej zdobył 34 punkty, na co złożyło się jedenaście zwycięstw i jeden remis – dwukrotnie młodzi ełkaesiacy schodzili z boiska pokonani. Najlepszym strzelcem zespołu jest Jan Kobyliński, który w czternastu meczach zdobył 19 bramek.

Rywalem ŁKS-u będzie Ząbkovia Ząbki, która w miniony weekend przegrała ostatnie ligowe starcie z MKS Piaseczno 2:3. Gracze z Ząbek w całej rundzie zgromadzili 33 punkty. W czternastu meczach strzelili 25 goli (dla porównania ełkaesiacy 73 bramki) i stracili 18 (ŁKS -17).

Pierwsze spotkanie barażowe rozpocznie się punktualnie o godz. 12. Gospodarze przeprowadzą z niego darmową transmisję w Internecie, która będzie dostępna TUTAJ.

Zagrajcie z sercem i ze spokojną głową #DlaPrzyszłości!

Autor: Mateusz Żegota