W sobotę ŁKS II zagra z Pelikanem Łowicz

W sobotę ŁKS II zagra z Pelikanem Łowicz

Drużyna rezerw ŁKS-u w sobotę zagra o drugie zwycięstwo w tym sezonie. W 7. kolejce grupy I trzeciej ligi ełkaesiacy zmierzą się w Łodzi z Pelikanem Łowicz. Początek tego meczu w sobotę już o godz. 11, a niedługo po jego zakończeniu rozpocznie się spotkanie lidera klasy okręgowej ŁKS III Łódź z Nerem Poddębice.

Ełkaesiacy zmierzą się w sobotę z niepokonaną od czterech spotkań drużyną z Łowicza, która po sześciu spotkaniach zajmuje wysokie 5. miejsce w tabeli trzeciej ligi i na wyjeździe jeszcze w tym sezonie nie przegrała (2 zwycięstwa i 1 remis). Nie będzie więc to z pewnością spacerek dla podopiecznych trenera Marcina Matysiaka, którzy czekają na drugie w tym sezonie zwycięstwo.

Do kadry meczowej na mecz z Pelikanem ma szansę wrócić Jakub Tosik. Doświadczony pomocnik pauzował w ubiegłej kolejce za nadmiar żółtych kartek, więc teraz będzie mógł pomóc kolegom. Zabraknie kontuzjowanych Hugo Isty i Mateusza Marczaka, a także wracającego do formy po kontuzji Juliana Mordasiewicza.

Początek meczu rezerw ŁKS-u z Pelikanem Łowicz w sobotę (10 września) o godz. 11 na boisku ośrodka treningowego Akademii ŁKS. Warto tego dnia spędzić przy Krańcowej więcej czasu, bo trzecia drużyna naszego klubu, czyli prowadzący w tabeli klasy okręgowej ŁKS III Łódź, zmierzy się też w sobotę i też na własnym boisku z Nerem Poddębice (początek tego spotkania o godz. 14).

Organizacyjnie przed meczem rezerw z Pelikanem Łowicz:

• Bilet wstępu na mecz ŁKS II Łódź z Pelikanem Łowicz kosztuje 10 zł (dla wszystkich) i zakupicie go przed wejściem na obiekt, przy bramie od strony ul. Minerskiej (płatność tylko gotówką). Do dyspozycji kibiców będzie 420 miejsc.

Wejście na obiekt – od strony ul. Minerskiej

• Dedykowane kibicom wejście na teren ośrodka treningowego Akademii ŁKS będzie znajdować się od strony ul. Minerskiej i tam też znajdziecie punkt sprzedaży biletów (wejście oraz punkt sprzedaży biletów otwarte od godz. 10.30). Mecz zostanie rozegrany na boisku nr 3 (hybryda).
  • Parking od strony ul. Minerskiej przeznaczony jest wyłącznie dla przedstawicieli mediów i drużyny, więc niestety na terenie obiektu nie ma parkingu dla kibiców. Przypominamy również, że na terenie obiektu obowiązuje bezwzględny zakaz wprowadzania zwierząt.