Akademia

Rezerwy w Grodzisku Mazowieckim

02.09.2022

02.09.2022

Rezerwy w Grodzisku Mazowieckim

Drużyna rezerw ŁKS-u zagra w sobotę na wyjeździe o ligowe punkty z Pogonią Grodzisk Mazowiecki. Mecz zaplanowany w ramach 6. kolejki grupy I trzeciej ligi rozpocznie się o godz. 15.22.

Łodzianie z pięcioma punktami na koncie zajmują 12. miejsce w tabeli trzeciej ligi, a teraz swój dotychczasowy dorobek spróbują poprawić na boisku niepokonanej jeszcze w tym sezonie Pogoni. Czego należy się spodziewać po tym spotkaniu? Przede wszystkim goli i to biorąc pod uwagę zarówno łódzką inklinacje do ofensywnej gry, jak i przebieg dwóch dotąd rozegranych w bieżących rozgrywkach meczów w Grodzisku Mazowieckim (w każdym z nich padły cztery gole).

Drużynie trenera Marcina Matysiaka nie pomogą w sobotę zmagający się z urazami Hugo Ista i Mateusz Marczak, a także Jakub Tosik (doświadczony pomocnik pauzuje z powodu nadmiaru żółtych kartek). Do zdrowia po zerwaniu więzadła krzyżowego wraca Julian Mordasiewicz, ale jego również nie należy się spodziewać na boisku, bo zawodnik niedawno wznowił zajęcia i na razie trenuje indywidualnie.

Początek wyjazdowego meczu rezerw ŁKS-u z Pogonią Grodzisk Mazowiecki w sobotę (3 września) o godz. 15.22. Dodajmy, że trzecia drużyna naszego klubu, czyli prowadzący w tabeli klasy okręgowej ŁKS III Łódź, również w sobotę i również na wyjeździe zmierzy się z wiceliderem – GKS-em Ksawerów (ten mecz rozpocznie się o godz. 16).