Łukasz Bomba dołączył do Akademii ŁKS

25.08.2023

Łukasz Bomba dołączył do Akademii ŁKS

Utalentowany bramkarz dołączył do Akademii ŁKS. Łukasz Bomba, z którym nasz klub związał się dwuletnim kontraktem, rozpoczął treningi z drugą drużyną ŁKS-u.

19-letni golkiper pierwsze kroki w piłkarskim świecie stawiał w Pogoni Zduńska Wola, skąd w 2019 roku przeniósł się do Rakowa Częstochowa, gdzie spędził ostatnie lata (z krótką przerwą na wypożyczenie do Victorii Częstochowa). W barwach rezerw „Medalików”, właśnie w tym roku zadebiutował w seniorskim futbolu, zaliczając dwa występy w rozgrywkach trzeciej ligi (spotkania drugiej drużyny Rakowa z Rekordem Bielsko-Biała i Gwarkiem Tarnowskie Góry).

ŁKS związał się z Łukaszem Bombą dwuletnim kontraktem, a zdolny golkiper dołączy do drugoligowego zespołu trenera Marcina Matysiaka. Nowego zawodnika witamy gorąco w Łodzi i życzymy mu wielu meczów „na zero” z tyłu.