Aktualności

Zwycięstwo rezerw na zakończenie okresu przygotowawczego

12
11 / 08 / 2019

 

Rezerwy ŁKS-u pokonały w ostatnim sparingu przed inauguracją IV ligi KS Kutno 3:1. Do siatki rywali trafiali Jakub Piela, Jakub Herman i Michał Karlikowski. 

Był to nasz ostatni sprawdzian przed startem rozgrywek, który nastąpi już w środę. Podobnie jak w meczu z Jutrzenką, zagraliśmy bardzo dobra pierwszą połowę. W stosunku do poprzedniego meczu poprawie uległa nasza gra w drugiej odsłonie meczu. Przez większość spotkania kontrolowaliśmy wszystkie działania na boisku. Cieszymy się, że zawodnicy Akademii nie zostają w cieniu zawodników z pierwszego zespołu – mówił po meczu koordynator Akademii ŁKS, Paweł Drechsler.

Ełkaesiacy swój pierwszy ligowy mecz z Orkanem Buczek rozegrają w najbliższą środę o godzinie 17:00 w Ośrodku Treningowym Minerska.

Ważne jest to, że przystępujemy do rozpoczęcia rozgrywek bez zawodników kontuzjowanych. Wszyscy są w 100% gotowi do podjęcia rywalizacji. Jesteśmy bardzo ciekawi tej ligi. Mamy młodych zawodników, którzy zbierają dopiero doświadczenie w piłce seniorskiej. Przed nimi wiele nauki i ciężkiej pracy. Fajnie, ze w tym sezonie mogą zbierać je już na boiskach IV-ligowych – dodaje Drechsler.


Sparing / ŁKS II Łódź – KS Kutno 3:1 (3:0)

  • Bramki: Jakub Piela, Jakub Herman, Michał Karlikowski
  • Skład ŁKS-u: Arndt (Rosiak), Dampc (Lebkuchen), Lorenc (Lamprycht), Białousko (Lasota), Herman (Cieslik), Srnič, Sójka, Piela (Olowo), Gmosiński (Górecki), Karlikowski (Jaszczak), Pyrdoł (Tazbir)
POWRÓT

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *Sponsor strategiczny

Sponsorzy

Partner strategiczny

Partnerzy

Partnerzy

Partnerzy

Partnerzy

Partner techniczny

Partner medyczny

[FM_form id="1"]