Nowe twarze w Akademii ŁKS Łódź

01 / 08 / 2019

W przerwie między sezonami doszło do zmian w sztabach szkoleniowych zespołów Akademii ŁKS Łódź. W klubie pojawiło się siedmiu nowych trenerów.

Pierwszą nową twarzą jest Paweł Szymczyk, ostatnio pracujący w Orle Łódź, który razem z Radosławem Bieniasem i Sebastianem Bielichowskim odpowiedzialnym za szkolenie bramkarzy będzie się opiekował zespołami U13 oraz U14.

Sztab rocznika U12 będzie tworzył zupełnie nowy duet trenerów: Kacper Modrzejewski (ostatnio UKS SMS Łódź) oraz Oktawian Maliszewski (Łódzka Akademia Futbolu). Do rocznika U11 dołączył za to Michał Zientarski pracujący ostatnio w Omedze Kleszczów. W zespole U10 pojawił się Jakub Drzewiecki z AKS-u SMS Łódź.

Kolejnym szkoleniowcem golkiperów w Akademii ŁKS został Krystian Ilnicki z AKS-u SMS Łódź. W nowej roli powrócił również Mateusz Drzewiecki, który teraz będzie odpowiedzialny za skauting.

Sztab Akademii:

• Dyrektor / Krzysztof Przytuła
  • Koordynator / Paweł Drechsler
  • Skaut / Mateusz Drzewiecki
  • Administrator / Ewa Pabjańczyk
  • Fizjoterapeuta / Sebastian Adamczyk
  • Dietetyk / Dawid Szajrych
  • ŁKS II, ŁKS III, U17 / Marcin Pogorzała, Rafał Majewski, Adam Gołaszewski, Michał Zapart (trener bramkarzy)
  • U16 i U15 / Marcin Matysiak, Romuald Solarek, Sebastian Bielichowski (trener bramkarzy)
  • U14 i U13 / Radosław Bienias, Paweł Szymczyk, Krystian Ilnicki (trener bramkarzy)
  • U12A i U12B / Kacper Modrzejewski, Oktawian Maliszewski, Michał Zapart (trener bramkarzy)
  • U11A i U11B / Daniel Figa, Michał Zientarski, Sebastian Bielichowski (trener bramkarzy)