Akademia

Plan przygotowań zespołu rezerw

12.07.2019

12.07.2019

Plan przygotowań zespołu rezerw

W najbliższą środę 17 lipca przygotowania do nowego sezonu wznowi druga drużyna Łódzkiego Klubu Sportowego. W planie nie zabraknie obozu dochodzeniowego oraz gier kontrolnych.

Po wywalczeniu awansu do rozgrywek IV ligi i zakończeniu sezonu 2018/2019 zawodnicy rezerw ŁKS-u udali się na zasłużone urlopy. Od środy czeka ich już jednak ciężka praca i przygotowanie do rywalizacji na piątym poziomie rozgrywkowym. W dniach od 22 do 27 lipca ełkaesiacy odbędą tzw. obóz dochodzeniowy. Cały zespół zostanie zakwaterowany w jednym z hoteli w okolicach Łodzi, a treningi będą się odbywały w ośrodku szkoleniowym „Minerska”. Podczas przygotowania drużyna rozegra też pięć meczów kontrolnych.

Piłkarzy drugiego zespołu przywita przebudowany sztab szkoleniowy. Pierwszym trenerem nadal pozostanie Marcin Pogorzała, zaś jego asystentami zostali wybrani Adam Gołaszewski oraz Rafał Majewski. Bramkarzami w dalszym ciągu będzie się zajmował Michał Zapart.


Plan przygotowań rezerw do sezonu 2019/2020:

  • 17 lipca (środa) / pierwszy trening
  • 22 – 27 lipca / obóz dochodzeniowy (ośrodek szkoleniowy „Minerska”)
  • 24 lipca (środa) / sparing ze Zjednoczonymi Stryków
  • 27 lipca (sobota) / sparing z Borutą Zgierz
  • 3 sierpnia (sobota) / sparing z Włókniarzem Zelów
  • 7 sierpnia (środa) / sparing z Jutrzenką Warta
  • 11 sierpnia (niedziela) / sparing z MKS-em Kutno
  • 14 sierpnia (środa) / inauguracje sezonu i mecz domowy z Orkanem Buczek