Aktualności

Marcin Pogorzała: Awans rezerw to sukces całego klubu

9
23 / 05 / 2019

– Bardzo się cieszymy, że udało się zapewnić awans już na cztery kolejki przed końcem rozgrywek. Zdajemy sobie sprawę, że za tym wynikiem stoi wysiłek bardzo wielu osób. Jesteśmy wdzięczni, że władze ŁKS-u nie bały się postawić na rozwój drugiej drużyny i zapewniły nam bardzo dobre warunki do rozwoju. Mam nadzieję, że godnie odwdzięczyliśmy się za to zaufanie, którym nas obdarzono – podkreśla Marcin Pogorzała, trener ŁKS II, czyli świeżo upieczonego beniaminka IV ligi.

POWRÓT

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *Sponsor strategiczny

Sponsorzy

Partner strategiczny

Partnerzy

Partnerzy

Partnerzy

Partnerzy

Partner techniczny

Partner medyczny

[FM_form id="1"]