Aktualności

Tu zaczyna się wielka przygoda! Nabór do Akademii ŁKS

-2
01 / 05 / 2019

W sobotnie popołudnie odbył się drugi w tym roku nabór do Akademii ŁKS dla roczników 2012, 2013 i 2014. W Ośrodku Treningowym Minerska zjawiło się blisko 60 dzieciaków, chcących w przyszłości zostać Rycerzami Wiosny. 

– Odczuwamy ogromne zainteresowanie naszą akademią. Na pewno mają na to wpływ świetne wyniki odnoszone przez piłkarzy i siatkarki. ŁKS jest na fali wznoszącej i my też czerpiemy z tego duże korzyści – powiedział Paweł Drechsler, koordynator Akademii ŁKS.

Zobacz relację:

POWRÓT

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *Sponsor strategiczny

Sponsorzy

Partner strategiczny

Partnerzy

Partnerzy

Partnerzy

Partnerzy

Partner techniczny

Partner medyczny

[FM_form id="1"]