Aktualności

O szukaniu młodych ełkaesiaków w audycji „ŁKS od nowa”

9
25 / 04 / 2019

W tym tygodniu gościem programu „ŁKS od nowa” na antenie Radia Łódź był Adam Gołaszewski, trener Akademii ŁKS, który opowiadał o trwającym naborze dla roczników 2012, 2013 i 2014. Przypomnijmy, kolejny trening dla wszystkich, którym marzy się kariera piłkarza ŁKS-u, odbędzie się już w najbliższą sobotę (27 kwietnia) w ośrodku szkoleniowym przy ulicy Minerskiej – początek o godzinie 14:00.

A audycja „ŁKS od nowa”, którą prowadzi redaktor Piotr Andrzejczak, premierę na antenie Radia Łódź ma co tydzień w czwartek około godziny 13:15. Poszczególnych odcinków, w tym także tego najnowszego, można wysłuchać TUTAJ.

POWRÓT

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *Sponsor strategiczny

Sponsorzy

Partner strategiczny

Partnerzy

Partnerzy

Partnerzy

Partnerzy

Partner techniczny

Partner medyczny

[FM_form id="1"]