Aktualności

Rezerwy na finiszu przygotowań

15
08 / 08 / 2019

Druga drużyna Łódzkiego Klubu Sportowego powoli kończy przygotowania do rozgrywek IV ligi łódzkiej w sezonie 2019/2020.

Wczoraj ełkaesiacy rozegrali mecz kontrolny ze swoim ligowym rywalem, Jutrzenką Warta, który zakończył się remisem 2:2. – Był to pierwszy mecz w okresie przygotowawczym, który zagraliśmy bez wsparcia zawodników z ekstraklasowego zespołu. Taki sprawdzian był potrzebny, ponieważ w trakcie sezonu z pewnością dojdzie do sytuacji gdzie skład będzie oparty tylko na zawodnikach Akademii. Absolutnie się tym nie przejmujemy bo mamy zaufanie do młodych zawodników – mówi Paweł Drechsler, koordynator Akademii ŁKS.

Młodzi zawodnicy pokazali się we wczorajszej grze kontrolnej z dobrej strony, jednak wszyscy zdają sobie sprawę, że zespół w dalszym ciągu czeka sporo pracy. – Zagraliśmy bardzo dobrą pierwszą połowę, którą zakończyliśmy wynikiem 2:0, jednak później nie potrafiliśmy odpowiednio zarządzać tym wynikiem. Ten element jest zdecydowanie do poprawy.

W najbliższą sobotę, 10 sierpnia rezerwy ŁKS-u w ostatnim sparingu przed startem sezonu zmierzą się na boisku przy ul. Minerskiej z KS-em Kutno. Początek tego spotkania zaplanowano na godzinę 11:00.


Sparing / ŁKS II Łódź – Jutrzenka Warta 2:2

  • Bramki dla ŁKS: Piela, Gmosiński
  • Skład ŁKS: Arndt (46’; Marciniak) – Białousko (56’; Grzejdziak), Lorenc (68’; Labkuchen), Lasota (46’; Lamprycht), Herman (46’; Pietrzak) – Górecki (63’; Jaszczak), Tazbir (70’; Podlecki), Piela, Gmosiński, Piotrowski (56’; Olowo) – Karlikowski.
POWRÓT

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *Sponsor strategiczny

Sponsorzy

Partner strategiczny

Partnerzy

Partnerzy

Partnerzy

Partnerzy

Partner techniczny

Partner medyczny

[FM_form id="1"]