Aktualności

Zostały już tylko godziny, aby podjąć ostatnie #WeekendoweWyzwanie!

11
09 / 11 / 2018

Tylko do pierwszego gwizdka w sobotnim meczu z Chrobrym Głogów (czyli do godziny 13:00) można jeszcze wziąć udział w trzeciej części konkursu #WeekendoweWyzwanie, który ŁKS Łódź organizuje razem z firmą Vitasport – jednym z partnerów klubu.

Aby wygrać jedną z atrakcyjnych nagród od Vitasport, trzeba wykonać jak najlepiej układ piłkarskich sztuczek, które prezentują Łukasz Piątek i Jan „Sobota” Sobociński – zawodnicy Łódzkiego Klubu Sportowego.

Co dokładnie należy zrobić? Obejrzyjcie uważnie poniższy filmik!

POWRÓT

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *Sponsor strategiczny

Sponsorzy

Partner strategiczny

Partnerzy

Partnerzy

Partnerzy

Partnerzy

Partner techniczny

Partner medyczny

[FM_form id="1"]