Aktualności

Przed meczem: ŁKS Łódź – Chrobry Głogów

17
07 / 11 / 2018

Jeśli początek piłkarskiej wiosny w wykonaniu ełkaesiaków będzie choć w połowie tak udany, jak zakończenie piłkarskiej jesieni, to najbliższą w sobotę przy Alei Unii znów czeka nas mnóstwo pozytywnych emocji.

Punktualnie o godzinie 13:00 rozpocznie się mecz 18. kolejki Fortuna 1 Ligi, w którym ŁKS zmierzy się z Chrobrym Głogów. Mamy nadzieję, że mimo wczesnej pory, trybuna wypełni się po brzegi i wspólnie będziemy nie tylko dopingować wicemistrzów rundy jesiennej, ale też godnie uczcimy 100-lecie odzyskania przez Polskę niepodległości.

  Relacja odświeża się automatycznie co 30 sekund
  POWRÓT

  Dodaj komentarz

  Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *  Sponsor strategiczny

  Sponsorzy

  Partner strategiczny

  Partnerzy

  Partnerzy

  Partnerzy

  Partnerzy

  Partner techniczny

  Partner medyczny

  [FM_form id="1"]