Klub

Stwórz z nami wyjątkową oprawę na sektorze rodzinnym!

06.11.2018

06.11.2018

Stwórz z nami wyjątkową oprawę na sektorze rodzinnym!

W najbliższą niedzielę przypada 100. rocznica odzyskania przez Polskę niepodległości. Chcemy, aby to wydarzenie zapadło w pamięci nie tylko starszych kibiców Łódzkiego Klubu Sportowego, ale i tych dużo młodszych. Dlatego zachęcamy do wypełnienia po brzegi podczas sobotniego meczu z Chrobrym sektora rodzinnego A1, gdzie przewidziana jest okolicznościowa oprawa!

Na spotkanie 18. Kolejki Fortuna 1 Ligi z Chrobrym Głogów na sektorze rodzinnym A1 przygotowana będzie specjalna kartoniada, która stworzy ogromną biało-czerwoną flagę. Nie trzeba chyba dodawać, że im więcej osób zasiądzie w tej części trybuny, tym efekt końcowy będzie bardziej spektakularny!

Jubileuszowych akcentów podczas sobotniego spotkania będzie oczywiście więcej – na czele z odśpiewaniem przed meczem przez całą publiczność hymnu Polski, czyli „Mazurka Dąbrowskiego”. W związku z tym zachęcamy wszystkich kibiców, aby na obiekt przy Alei Unii dotarli w sobotę z odpowiednim wyprzedzeniem i nie zwlekali z wejściem na widownię do ostatniej chwili. Więcej szczegółów na ten temat już niebawem.


Bilety rodzinne

Jednocześnie przypominamy, że cały czas w ramach promocji „Biegiem na ŁKS” istnieje możliwość kupna pakietu rodzinnego na sektor A1. Bilet dla rodzica w specjalnej cenie to koszt 10 złotych. Młodzież szkolna może natomiast nabyć wejściówkę w promocyjnej cenie 2 złotych (do lat 13) albo 5 złotych (od 13 do 18 lat) – każdy uczeń musi mieć jednak przy sobie ważną legitymację szkolną.

Bilety można kupować zarówno w kasach wokół obiektu przy Alei Unii, jak i przez Internet na stronie bilety.stadionalunii.pl.

Dołącz do wydarzenia na Facebook’u: