Cały stadion śpiewa z nami… hymn Polski!

Klub

Cały stadion śpiewa z nami… hymn Polski!

07.11.2018

07.11.2018

ŁKS Łódź od początku roku podkreśla wyjątkowy dla wszystkich Polaków jubileusz obchodów 100-lecia odzyskania niepodległości. Na koszulkach piłkarzy pierwszej drużyny widnieje logo „Niepodległej”, a same trykoty również mają szczególny, historyczny charakter. Teraz, przy okazji sobotniego spotkania z Chrobrym Głogów, klub wraz z kibicami zamierza się dołączyć do ogólnopolskiej akcji „Niepodległa do hymnu”!

Tuż przed godziną 13:00, na którą przewidziane jest rozpoczęcie meczu 18. Kolejki Fortuna 1 Ligi, wszyscy obecni na obiekcie przy Alei Unii 2 staną na baczność i wspólnie w całości odśpiewają hymn Polski. Z tego względu prosimy o wcześniejsze niż zwykle pojawienie się na widowni i uważne słuchanie komunikatów spikera oraz stosowanie się do zaleceń osób dbających o doping na poszczególnych sektorach.

Przypomnijmy,  akcja „Niepodległa do hymnu” to jedyne w swoim rodzaju wydarzenie, możliwość wspólnego zaśpiewania hymnu przez każdego Polaka. Hymn zostanie wykonany 11 listopada podczas oficjalnych uroczystości państwowych i podczas niewielkich uroczystości lokalnych w kraju i za granicą. „Mazurka Dąbrowskiego” wyemitują stacje radiowe i zagrają orkiestry straży pożarnej, wojska, policji. Zespoły polskich teatrów, oper, filharmonii również planują zaproszenie lokalnych społeczności do wspólnego świętowania. Przychodząc na mecz Łódzkiego Klubu Sportowego 10 listopada Ty też możesz być uczestnikiem tej jedynej w swoim rodzaju inicjatywy!