Aktualności

Zapisz się do szkoły Cosinus i odbierz karnet na mecze ŁKS-u!

8
15 / 01 / 2019

Trwa zimowy nabór do bezpłatnych szkół Cosinus. Jak co semestr, kibice ŁKS-u mogą liczyć na specjalną promocję!

Każdy kibic, który zapisze się do liceum ogólnokształcącego lub na policealny kierunek opiekun medyczny, otrzyma od szkoły Cosinus darmowy karnet na mecze Łódzkiego Klubu Sportowego w rundzie wiosennej (karnet na dowolny sektor z podanych: B1, B2, B3, B4, C1). Dotyczy to również słuchaczy, którzy zapisali się już wcześniej. Warto dodać, że każdy wydany karnet zostanie opłacony przez właściciela szkół Cosinus, a więc korzystając z promocji wspieracie ŁKS.

Karnety będzie można odebrać od 18 lutego w budynku kasowym ustawionym od strony al. Unii Lubelskiej 2 w godzinach jego pracy, po okazaniu potwierdzenia wydanego przez naszego partnera informującego o rejestracji w szkole. Więcej informacji na temat pracy punktu będziemy podawać na bieżąco za pośrednictwem naszej strony.

Warto wybrać sieć szkół Cosinus, która jest sponsorem Łódzkiego Klubu Sportowego oraz oficjalnym partnerem Stowarzyszenia Kibiców. Informujcie o tym projekcie wszystkich członków swojej rodziny oraz znajomych. Pokażmy innym, że warto z nami współpracować i wspierać nasze działania.

Zapisać można się w łódzkich oddziałach szkoły Cosinus przy ul. Wólczańskiej 81 lub ul. Wólczańskiej 4A oraz przez internet – TUTAJ.

Przy zapisie należy wspomnieć o chęci skorzystania z promocji.

POWRÓT

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *Sponsor strategiczny

Sponsorzy

Partner strategiczny

Partnerzy

Partnerzy

Partnerzy

Partnerzy

Partner techniczny

Partner medyczny

[FM_form id="1"]