Aktualności

eFanshop – historia jak z dobrego filmu

14
14 / 01 / 2019

Kilka dni temu opublikowaliśmy obszerną rozmowę z Tomaszem Kułakowskim i Łukaszem Lewandowskim, czyli twórcami firmy eFanshop, której historia zaczęła się na Galerze. Przy okazji powstawania tamtego wywiadu powstał też materiał wideo o eFanshopie, który już od kilku lat jest jednym z partnerów Łódzkiego Klubu Sportowego. Kamera ŁKS TV towarzyszyła szefom firmy nie tylko w ich skyboxie na trybunie przy Alei Unii, ale też w ich biurze i w miejscach, gdzie powstają produkty sygnowane marką eFanshop.

Cały reportaż o działalności eFanshopu i jego związkach z ŁKS-em można zobaczyć tutaj:

POWRÓT

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *Sponsor strategiczny

Sponsorzy

Partner strategiczny

Partnerzy

Partnerzy

Partnerzy

Partnerzy

Partner techniczny

Partner medyczny

[FM_form id="1"]