Aktualności

Ełkaesiacy na spotkaniu opłatkowym u metropolity łódzkiego

10
10 / 01 / 2019

Tradycyjnie na początku stycznia przedstawiciele łódzkiego świata sportu spotykają się z metropolitą łódzkim, aby przełamać się opłatkiem, złożyć życzenia i otrzymać błogosławieństwo na rozpoczynający się rok. Nie inaczej było i tym razem, a – jak się okazało – najbardziej widoczna na spotkaniu u arcybiskupa Grzegorza Rysia była delegacja piłkarzy Łódzkiego Klubu Sportowego.

Spotkanie w Zespole Szkół Salezjańskich przy ulicy Wodnej 34 przebiegło w świątecznej atmosferze, ale nie zabrakło na nim akcentów humorystycznych, o co zadbał osobiście w swoim przemówieniu abp Grzegorz Ryś. Oprócz niego, życzenia wszystkim przybyłym składali także Zbigniew Ziemba (wicemarszałek województwa łódzkiego), Marek Kondraciuk (dyrektor Wydziału Sportu w Urzędzie Miasta Łodzi) oraz ksiądz Paweł Miziołek (kapelan łódzkiego sportu). W imieniu sportowców życzenia złożył natomiast pływak Filip Wypych z AZS UŁ PŁ. O oprawę artystyczną zadbał z kolei zespół muzyczny Zespołu Szkół Salezjańskich.

Jak co roku, w spotkaniu wzięli udział nie tylko czynni zawodnicy i zawodniczki, ale także ci, którzy swoimi występami dostarczali ogromnych emocji lata temu. Towarzyszyli im rzecz jasna obecni i byli trenerzy oraz działacze. Widoczni byli ponadto reprezentanci łódzkiego środowiska politycznego i biznesowego, którzy od dawna wspierają lokalny sport. Po takiej uroczystości pozostaje mieć nadzieję, że przynajmniej większość wypowiedzianych w tak zacnym gronie życzeń spełni się w ciągu najbliższych dwunastu miesięcy!


POWRÓT

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *Sponsor strategiczny

Sponsorzy

Partner strategiczny

Partnerzy

Partnerzy

Partnerzy

Partnerzy

Partner techniczny

Partner medyczny

[FM_form id="1"]