Aktualności

Dla mistrzów dziewiarstwa, szycia i nie tylko

28
09 / 01 / 2019

Choć minęły już czasy, kiedy Łódź była jednym z największych w Europie centrów przemysłu włókienniczego, to w mieście wciąż z powodzeniem funkcjonują firmy, bez których trudno wyobrazić sobie branżę tekstylną. Wśród nich jest bez wątpienia Bazexim – jeden z partnerów Łódzkiego Klubu Sportowego.

Morgowa 2b – ten adres wszystkim, którzy zawodowo zajmują się dziewiarstwem i szyciem, powinien być doskonale znany. To właśnie tam mieści się siedziba firmy Bazexim, która już blisko od trzech dekad specjalizuje się w zaopatrzeniu przemysłu tekstylnego. – Jesteśmy dumni z możliwości oferowania produktów tylko najwyższej jakości i renomy – podkreśla Maciej Sychniak, wicedyrektor Bazeximu. – Choć współpracujemy od wielu lat z największymi polskimi fabrykami znanymi nie tylko na rynku krajowym ale również zagranicznym, to ważni są dla nas wszyscy klienci i ich potrzeby produkcyjne. Dzięki naszemu doświadczeniu oraz wiedzy pomagamy wprowadzać innowacje do seryjnej produkcji oraz tworzyć trendy – dodaje.

Do głównych kierunków w firmie Bazexim, której początki sięgają 1990 roku, należą:

  • certyfikowana sprzedaż igieł dziewiarskich, płaszczek oraz cylindrów firmy Groz-Beckert do wszystkich typów maszyn dziewiarskich
  • certyfikowana sprzedaż igieł szwalniczych Groz-Beckert
  • sprzedaż pozostałych elementów oczkotwórczych – w tym płaszczek, haczyków oraz prowadników do wszystkich typów maszyn dziewiarskich:
  • sprzedaż urządzeń i stanowisk specjalistycznych z zastosowaniem do każdego typu operacji na
  • części do maszyn dziewiarskich skarpetkowych i pończoszniczych
  • części do maszyn szwalniczych Rimoldi

Dodajmy, że Bazexim to firma rodzinna, a obecne pokolenie jest już czwartym, które związane jest z branżą tekstylną. – W parze z tymi pięknymi tradycjami idzie zainteresowanie losami najstarszego klubu sportowego w naszym mieście. Nie jest dziełem przypadku, że sympatia i bezwarunkowa miłość do ŁKS istnieje u mnie od najmłodszych lat życia. Z dumą mogę stwierdzić, że jesteśmy wieloletnim partnerem Łódzkiego Klubu Sportowego – mówi Maciej Sychniak, który poza piłką nożną uwielbia także boks. Do tego stopnia, że jest jednym z zawodników i sponsorów bokserskiej sekcji ŁKS-u. Co więcej, w gablocie wicedyrektora Bazeximu można znaleźć kilka okazałych pucharów – jak choćby ten za drugie miejsce w turnieju White Collar Boxing, który z inicjatywy Rafała Jackiewicza wiosną ubiegłego roku odbył się w Mińsku Mazowieckim.

Trzymamy mocno kciuki za kolejne sukcesy i dalszą owocną współpracę z piłkarzami Łódzkiego Klubu Sportowego!

POWRÓT

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *Sponsor strategiczny

Sponsorzy

Partner strategiczny

Partnerzy

Partnerzy

Partnerzy

Partnerzy

Partner techniczny

Partner medyczny

[FM_form id="1"]