Aktualności

Utalentowani juniorzy dołączyli do ŁKS-u

15
05 / 09 / 2019

Mikołaj Lipień

Do grona ełkaesiaków dołączyło kolejnych dwóch uzdolnionych zawodników. Adrian Czypicki z rocznika 2004 do tej pory bronił barw FASE Szczecin, a o rok starszy od niego Mikołaj Lipień był zawodnikiem MKS SMS Kraków. Obaj to środkowi pomocnicy, którzy podpisali z ŁKS-em trzyletnie umowy i na razie będą występowali w zespołach Akademii ŁKS w swoich rocznikach.

Chcemy budować silny klub i silną akademię w oparciu o ludzi z naszego regionu, ale sprowadzenie Adriana i Mikołaja to kolejny przykład na to, że z myślą o przyszłości szukamy ciekawych zawodników również w innych zakątkach naszego kraju – mówi Krzysztof Przytuła, dyrektor sportowy Łódzkiego Klubu Sportowego. – Adrian i Mikołaj to zawodnicy z bardzo dużym potencjałem, który chcemy rozwijać dalej w naszym klubie. Przejście do ŁKS-u to dla nich duża szansa, aby już niedługo grać w piłkę na najwyższym poziomie rozgrywkowym. Jestem przekonany, że obaj z tej szansy skorzystają i będziemy mieli z nich wiele pożytku. Bardzo cieszymy, że Adrian oraz Mikołaj już teraz stali się częścią ełkaesiackiej rodziny – dodaje Przytuła.

Adrian Czypicki
POWRÓT

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *Sponsor strategiczny

Sponsorzy

Partner strategiczny

Partnerzy

Partnerzy

Partnerzy

Partnerzy

Partner techniczny

Partner medyczny

[FM_form id="1"]