Aktualności

Jan Sobociński ambasadorem marki R-GOL.com

14
29 / 08 / 2019

fot. Paweł Ciesielski

Jan Sobociński dołączył do grona ambasadorów marki R-GOL.com, czyli partnera technicznego Łódzkiego Klubu Sportowego. Tym samym wychowanek ŁKS-u znalazł się w prestiżowej grupie czołowych polskich piłkarek i piłkarzy, z którymi współpracuje R-GOL.com.

#ZnamySięZPiłki to szerokie hasło, które przyświeca nam od lat. Cieszymy się, że do drużyny Partnerów R-GOL.com dołącza Jan Sobociński, utalentowany wychowanek i zawodnik Łódzkiego Klubu Sportowego oraz reprezentant kraju do lat 20, a teraz już także do lat 21 – mówi Marcin Radziwon, prezes firmy R-GOL – Zabezpieczając potrzeby Janka w zakresie profesjonalnego sprzętu piłkarskiego oraz realizując wspólne projekty marketingowe, dokładamy także kolejną cegiełkę we współpracę z samym klubem. Jesteśmy przekonani, że potencjał Janka przełoży się na sukcesy, którymi będzie się cieszyć każda ze stron.

Przypomnijmy, R-GOL.com to firma, która od blisko 20 lat istnieje na piłkarskiej mapie Polski. Mały, rodzinny biznes założony przez Marcina Radziwona przerodził się w potentata – R-GOL.com to dziś największy sklep piłkarski w Polsce i jeden z największych w Europie. Potwierdzają to przede wszystkim setki tysięcy zadowolonych klientów i branżowe nagrody, które niejednokrotnie padały łupem firmy wywodzącej się z Warmii i Mazur.

Podpisanie długoterminowej umowy i dołączenie do drużyny Partnerów R-GOL.com to dla mnie duże wyróżnienie i jeszcze większa motywacja do pracy. Mam nadzieję, że ze wsparciem nowego partnera uda mi się zrealizować następne wyzwania, jakie czekają mnie w najbliższym czasie. Ciężko pracuję na to, aby pomóc ŁKS-owi w odnoszeniu kolejnych zwycięstw i aby z jak najlepszej strony zaprezentować się w reprezentacji Polski do lat 21, do której niedawno zostałem powołany – podkreśla Jan Sobociński.

Janek, gratulacje i życzymy jak największych sukcesów!


POWRÓT

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *Sponsor strategiczny

Sponsorzy

Partner strategiczny

Partnerzy

Partnerzy

Partnerzy

Partnerzy

Partner techniczny

Partner medyczny

[FM_form id="1"]