Jan Sobociński powołany do kadry U21

27 / 08 / 2019

fot. Jakub Ziemian

Trener reprezentacji Polski do lat 21 Czesław Michniewicz ogłosił dzisiaj kadrę na mecze eliminacji młodzieżowych mistrzostw Europy 2021. Wśród powołanych znalazł się obrońca Łódzkiego Klubu Sportowego – Jan Sobociński.

Polacy zmierzą się we wrześniowych pojedynkach z Łotwą (6 września o godzinie 16:00 w Jełgawie) oraz z Estonią (10 września o godzinie 18:00 w Białymstoku).

Lista powołanych zawodników:

• Bramkarze: Marcin Bułka, Kamil Grabara, Radosław Majecki
  • Obrońcy: Jakub Bednarczyk, Karol Fila, Adrian Gryszkiewicz, Kamil Pestka, Jan Sobociński, Sebastian Walukiewicz, Przemysław Wiśniewski
  • Pomocnicy: Maciej Ambrosiewicz, Mateusz Bogusz, Patryk Dziczek, Kamil Jóźwiak, Marcin Listkowski, Sebastian Milewski, Przemysław Płacheta, Bartosz Slisz, Miłosz Szczepański, Daniel Ściślak
  • Napastnicy: Bartosz Bida, Patryk Klimala, Patryk Szysz