Aktualności

Tydzień otwarty w Akademii ŁKS | 16-20 stycznia

0
09 / 01 / 2023

Wszystkich młodych piłkarzy z roczników 2006-2016, którzy chcieliby dołączyć do Akademii ŁKS Łódź zapraszamy na treningi w ramach Tygodnia Otwartego. Czekamy na Was w dniach 16-20 stycznia w ośrodku treningowym przy ul. Krańcowej 19 w Łodzi.

Tydzień otwarty Akademii ŁKS to świetna okazja, żeby przyjrzeć się z bliska ośrodkowi przy ul. Krańcowej i metodom treningowym stosowanym przez naszych trenerów. Zapraszamy zwłaszcza w poniedziałek 16 stycznia, bo tego dnia rozpocznie się Tydzień Otwarty Akademii ŁKS. Zajęcia będą się odbywały wg harmonogramu treningowego poszczególnych drużyn (TUTAJ).

Akademia ŁKS Łódź to najlepsze miejsce do rozwijania piłkarskich umiejętności w województwie łódzkim. Tutaj pod czujnym okiem 25 wykwalifikowanych trenerów oraz fizjoterapeuty trenuje obecnie 350 młodych piłkarzy. Każdym z roczników opiekuje się przynajmniej dwóch szkoleniowców, którzy w naszej filozofii odgrywają kluczową rolę, ponieważ to na nich spoczywa odpowiedzialność za edukację i rozwój zawodników.

Nowoczesna baza szkoleniowa Akademii ŁKS składa się m.in. z kilku pełnowymiarowych i oświetlonych boisk piłkarskich z nawierzchnią naturalną, sztuczną i hybrydową, a poza tym z placu treningowego dla bramkarzy, boiska pod balonem oraz doskonale zaopatrzonego zaplecza w postaci m.in. wygodnych szatni i siłowni.

Aby wziąć udział w treningach organizowanych w ramach Tygodnia Otwartego Akademii ŁKS każdy z uczestników zobowiązany jest skontaktować się z trenerem swojego rocznika (KONTAKT) oraz dostarczyć:

Zawodnicy muszą posiadać:

  • sprzęt sportowy, obuwie, ochraniacze

Przy Akademii funkcjonują również projekty komercyjneSPONSOR STRATEGICZNY

Sponsorzy główni

Sponsorzy

Partner strategiczny

Partnerzy

Partnerzy

Partnerzy

Partnerzy

Partner techniczny

Partner medyczny