Aktualności

Trzy sparingi i puchar. Plan przygotowań do sezonu ŁKS II Łódź

9
29 / 06 / 2020

Czwartoligowe rezerwy ŁKS-u przygotowania do nowego sezonu rozpoczną na początku lipca. W planach zespołu prowadzonego przez trenera Marcina Matysiaka są trzy mecze sparingowe i spotkanie rozegrane w ramach okręgowego Pucharu Polski.

W ubiegłym zakończonym już sezonie czwartej ligi ŁKS II Łódź z dorobkiem 29 punktów w 17 meczach zajął piąte miejsce w tabeli (sezon został przedwcześnie zakończony ze względu na pandemię koronawirusa).

Rezerwy ŁKS-u przygotowania do nowych rozgrywek rozpoczną 1 lipca. Zespół będący bezpośrednim zapleczem pierwszej drużyny ma w planach trzy mecze sparingowe. W środę 8 lipca ełkaesiacy zmierzą się z występującym w lidze okręgowej LKS-em Różyca (godz. 19), 11 lipca (godz. 11) zagrają z LKS-em Kwiatkowice, który w zakończonym sezonie czwartej ligi zajął siódme miejsce, a 18 lipca (godz. 11) z Nerem Poddębice. W międzyczasie 15 lipca ŁKS II Łódź w ćwierćfinale okręgowego Pucharu Polski spotka się z Jutrzenką Wartą. Rozgrywki czwartej ligi rozpoczną się dziesięć dni później (25 lipca).

Przypomnijmy, że nowym trenerem ŁKS II Łódź został Marcin Matysiak (ostatnio prowadził zespół U-16). Drugim trenerem rezerw będzie Paweł Drechsler (koordynator departamentu ds. przygotowania motorycznego w Akademii ŁKS), fizjoterapeutą i trenerem przygotowania motorycznego – Sebastian Adamczyk, a trenerem bramkarzy – Michał Zapart.

POWRÓT

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *Sponsor strategiczny

Sponsorzy

Partner strategiczny

Partnerzy

Partnerzy

Partnerzy

Partnerzy

Partner techniczny

Partner medyczny

[FM_form id="1"]