Otwarty dzień bramkarski w Akademii ŁKS już 27 czerwca

04 / 06 / 2020

Akademia ŁKS zaprasza na otwarty dzień bramkarski, w ramach którego młodzi adepci sztuki bramkarskiej wezmą udział w profesjonalnym treningu oraz testach, a i będą mieli okazję poznać golkiperów pierwszej drużyny łódzkiego klubu.

Czy bramkarz musi być „wariatem”? Na czym polega jego rola we współczesnym futbolu? Jak wygląda trening golkiperów? Na wszystkie te pytania odpowie, a i wszystko pokaże 27 czerwca wykwalifikowana kadra trenerska Akademii ŁKS specjalizująca się w szkoleniu piłkarzy występujących na tej pozycji.

Zapraszamy zawodników z rocznika 2003-2009. W ramach otwartego dnia bramkarskiego w Akademii ŁKS weźmiecie udział w testach motorycznych, profesjonalnym treningu pod okiem wykwalifikowanej kadry szkoleniowej, zapoznacie się ze specjalistyczną analizą treningu, a także spotkacie bramkarzy pierwszego zespołu ŁKS.

W związku z wieloma zapytaniami o możliwość sprawdzenia się w Akademii, a także dużym zainteresowaniem ze strony bramkarzy, zdecydowaliśmy się na zorganizowanie takiego otwartego na naszych obiektach. Chcieliśmy pokazać bramkarzom m.in. to, jak pracujemy i jakim potencjałem szkoleniowym w kontekście tejże pracy z bramkarzami dysponujemy. Chcemy dać szanse: pokazania się bramkarzom z całej Polski oraz zapoznania się z naszym systemem szkolenia. Oprócz tego będzie możliwość rozmowy z bramkarzami pierwszego zespołu oraz odbycia testów motorycznych zindywidualizowanych dla pozycji bramkarza – mówi Michał Zapart, odpowiedzialny w Akademii ŁKS za szkolenie bramkarzy.

Liczba miejsc jest ograniczona, więc zachęcamy zainteresowanych, aby nie zwlekali i już dziś wysłali maila zgłoszeniowego na akademia@lkslodz.pl. Koszt wzięcia udziału w zajęciach: 70 zł.