Aktualności

Nowy trener rezerw ŁKS-u

11
24 / 06 / 2020

Nowym szkoleniowcem czwartoligowych rezerw Łódzkiego Klubu Sportowego został Marcin Matysiak, który wcześniej wraz z Romualdem Solarkiem prowadził drużynę U-16.

Roszada na stanowisku pierwszego trenera drużyny rezerw, która w ubiegłym zakończonym już sezonie czwartej ligi zajęła piąte miejsce (29 punktów w siedemnastu meczach) wynika ze strategii klubu i ma pomóc kolejnym członkom sztabu trenerskiego w rozwoju umiejętności, optymalizacji procesu szkolenia oraz co nie jest bez znaczenia, także w nabyciu niezbędnego doświadczenia.

Marcin Matysiak, który został pierwszym trenerem drużyny ŁKS II Łódź ostatnio prowadził zespół U-16. Dotychczasowy szkoleniowiec czwartoligowych rezerw czyli Paweł Drechsler będzie od tej pory koordynatorem departamentu ds. przygotowania motorycznego.

Przypominamy, że drużyna rezerw ŁKS-u przebywa obecnie na urlopach. Nasi piłkarze przygotowania do nowego sezonu rozpoczną na początku lipca.

POWRÓT

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *Sponsor strategiczny

Sponsorzy

Partner strategiczny

Partnerzy

Partnerzy

Partnerzy

Partnerzy

Partner techniczny

Partner medyczny

[FM_form id="1"]