Nowy trener rezerw ŁKS-u

24 / 06 / 2020

Nowym szkoleniowcem czwartoligowych rezerw Łódzkiego Klubu Sportowego został Marcin Matysiak, który wcześniej wraz z Romualdem Solarkiem prowadził drużynę U-16.

Roszada na stanowisku pierwszego trenera drużyny rezerw, która w ubiegłym zakończonym już sezonie czwartej ligi zajęła piąte miejsce (29 punktów w siedemnastu meczach) wynika ze strategii klubu i ma pomóc kolejnym członkom sztabu trenerskiego w rozwoju umiejętności, optymalizacji procesu szkolenia oraz co nie jest bez znaczenia, także w nabyciu niezbędnego doświadczenia.

Marcin Matysiak, który został pierwszym trenerem drużyny ŁKS II Łódź ostatnio prowadził zespół U-16. Dotychczasowy szkoleniowiec czwartoligowych rezerw czyli Paweł Drechsler będzie od tej pory koordynatorem departamentu ds. przygotowania motorycznego.

Przypominamy, że drużyna rezerw ŁKS-u przebywa obecnie na urlopach. Nasi piłkarze przygotowania do nowego sezonu rozpoczną na początku lipca.