Drużyna

Trenerzy po #ZAGŁKS

20.05.2024

20.05.2024

Trenerzy po #ZAGŁKS

Wypowiedzi trenerów – Marcina Matysiaka (ŁKS) i Waldemara Fornalika (Zagłębie Lubin) – po meczu 33. kolejki PKO BP Ekstraklasy.

Waldemar Fornalik (trener Zagłębia): Jesteśmy zadowoleni z czwartego z rzędu zwycięstwa. Bardzo zależało nam na pożegnaniu się z publicznością w dobrym stylu. Do momentu zejścia z boiska Kacpra Chodyny stwarzaliśmy wiele sytuacji, szkoda jedynie, że skuteczność często nas zawodziła.

Marcin Matysiak (trener ŁKS-u): Pierwsza połowa słaba w naszym wykonaniu – Zagłębie dominowało. Zabrakło determinacji i mocniejszego doskoku do rywala. Druga lepsza. Mieliśmy dwie-trzy sytuacje, na plus też końcówka spotkania. […] Na plus też młodzi zawodnicy. Cieszy, że dają sygnał i udowadniają swoją postawą, że warto na nich stawiać.