Tomasz Kwiatkowski sędzią 69. derbów Łodzi

10.08.2023

Tomasz Kwiatkowski sędzią 69. derbów Łodzi

fot. Mateusz Słodkowski / Cyfrasport

Mecz 4. kolejki PKO BP Ekstraklasy, w którym piłkarze ŁKS-u zmierzą się na wyjeździe z Widzewem, poprowadzi Tomasz Kwiatkowski. Ten sam arbiter był rozjemcą ostatniego derbowego pojedynku.

Dla Tomasza Kwiatkowskiego będzie to już czwarty derbowy mecz w naszym mieście. Doświadczony arbiter prowadził spotkanie ŁKS-u z Widzewem w 2017 roku (0:0 w trzeciej lidze), zakończone w al. Unii 2 remisem 2:2 spotkanie rozegrane w marcu 2021 roku i ostatnią rozegraną na zapleczu elity konfrontację z maja 2022 roku (wtedy 1:0 wygrał Widzew).

W sobotę asystentami Tomasza Kwiatkowskiego będą Tomasz Listkiewicz i Michał Obukowicz, a sędzią technicznym Mateusz Jenda. Za system wideoweryfikacji VAR odpowiadają Piotr Lasyk oraz Krzysztof Myrmus. Pierwszy gwizdek o godz. 20.