Szczęśliwego Nowego Roku!

31 / 12 / 2021

Żegnamy stary rok. Czekamy na 2022!

Kończący się 2021 rok nie był pod wieloma względami łatwy, a i sportowo daleko mu do ideału, bo wszyscy w al. Unii 2 liczyliśmy przecież na więcej.

Przed nami 2022, w którym poza emocjami związanymi z udziałem naszych piłkarzy w rozgrywkach ligowych i młodzieżowych, czeka nas wyczekiwane, wytęsknione i wymarzone od kilku dziesięcioleci otwarcie nowego stadionu. Już kompletnego. Już w pełni funkcjonalnego. Już naprawdę najpiękniejszego w tej części kraju.

Niespełna sto lat temu powstanie Parku Sportowego w al. Unii otworzyło jeden z najważniejszych rozdziałów naszego klubu, który pomógł ugruntować pozycję i znaczenie ŁKS-u w hierarchii polskiego sportu, a przy tym w świadomości i sercach kolejnych pokoleń łodzian. Teraz, ten piękny nowoczesny obiekt, nie bez powodu nazwany stadionem im. Władysława Króla, też nie rozwiąże za nas wszystkich problemów, ani nie zapewni zwycięstw, ale jest dużą szansą i wraz z Wami zamierzamy ją wykorzystać – z myślą o Was, z myślą o przyszłości klubu i z myślą o tych, którzy kiedyś przyjdą tu na nasze miejsce.

Pragniemy raz jeszcze podziękować wszystkim ełkaesiakom, sponsorom oraz partnerom za każde dobre słowo, za konstruktywną krytykę, za każde głośne „ŁKS!” na stadionie, za każdy zakupiony bilet i karnet, za wspólną radość i wspólny smutek, za zrozumienie, cierpliwość i nieocenione wsparcie. Zrobimy wszystko, co w naszej mocy, żeby w 2022 roku skonsolidować naszą społeczność i przy okazji zachęcić do poznania ŁKS-u tych wszystkich, którzy są blisko i dotąd jeszcze nie mieli okazji usłyszeć na żywo Waszego gorącego dopingu.

Przy tej okazji ślemy gorące noworoczne życzenia do każdego sportowca, trenera i pracownika reprezentujących Łódzki Klub Sportowy nie tylko na piłkarskich stadionach, ale i na parkietach, na ringach i wszystkich pozostałych arenach sportowych. Jesteśmy bardzo dumni z tego, że wraz z Wami w tej nowej, innej już co prawda niż jeszcze kilkadziesiąt lat temu rzeczywistości, nadal możemy występować z przeplatanką na piersi.

W imieniu zarządu i akcjonariuszy klubu, w imieniu piłkarzy, trenerów i pracowników ŁKS-u życzymy Wam szampańskiej sylwestrowej zabawy do białego rana, a przede wszystkim dużo zdrowia, miłości i radości w nowym roku.

Do zobaczenia na stadionie Króla w 2022!