Aktualności

ŁKS życzy pełnych magii Świąt Bożego Narodzenia

5
24 / 12 / 2021

Łódzki Klub Sportowy w tym wyjątkowym, bo świątecznym okresie życzy szczęśliwych, radosnych, pełnych magii Świąt Bożego Narodzenia oraz pomyślności i zdrowia w nadchodzącym roku.

Najszczersze życzenia świąteczne za pośrednictwem załączonego filmu składamy wraz z Akademią ŁKS, siatkarkami ŁKS Commercecon Łódź, ŁKS Koszykówka Kobiet, koszykarzami ŁKS CoolPack Łódź, kolarzem Krzysztofem Jarzębskim, Szkołą Marcina Gortata, przedstawicielami Stowarzyszenia Kibiców ŁKS, byłymi i obecnymi zawodnikami oraz trenerami, a także grupą Łódź Kocha Sport.

Dużo zdrowia i spełnienia marzeń dla wszystkich bez wyjątku!SPONSOR STRATEGICZNY

Sponsorzy główni

Sponsorzy

Partner strategiczny

Partnerzy

Partnerzy

Partnerzy

Partnerzy

Partner techniczny

Partner medyczny