Voucher na karnet pod choinkę

14 / 12 / 2021

Świąteczny Voucher na karnet to najlepszy pomysł na prezent dla każdego ełkaesiaka. Zakupicie go w sklepie kibiców ŁKS znajdującym się w trybunie stadionu Króla.

Pomysłów na prezent może być wiele, ale obdarowanie kogoś bliskiego emocjami związanymi z meczami „Rycerzy Wiosny”, zawsze będzie strzałem w dziesiątkę.

Dzięki voucherowi, który zakupicie w sklepie kibiców ŁKS-u (godziny pracy na dole), sprawicie kapitalną niespodziankę i obdarowanemu, i swojemu klubowi, bo przecież jego zakup stanowi niezwykle ważną formę wsparcia dla ŁKS-u. Znaleźć coś takiego pod choinką, to prawdziwy skarb.

Świąteczny voucher podlega wymianie na karnet ŁKS-u na rundę wiosenną sezonu 2021/2022. Osoba, która będzie korzystać z karnetu może dokonać tej wymiany w kasie stacjonarnej Łódź Sport Areny (godziny pracy na końcu komunikatu, który znajdziecie TUTAJ).

Przypominamy, że karnet na piłkarską wiosnę na stadionie Króla obejmuje siedem domowych meczów piłkarzy ŁKS-u, w tym m.in. derby Łodzi.

W ofercie trzy rodzaje voucherów:

• Voucher: 220 zł (podlega wymianie na karnet na A1 /  B1 / B2 / B3 / B4 / C1)
  • Voucher VIP: 560 zł (podlega wymianie na karnet VIP SILVER)
  • Voucher GOLD: 900 zł (podlega wymianie na karnet VIP GOLD)

Przepis na udane święta jest w tym roku prosty!

1. Spraw komuś bliskiemu prezent i kup mu voucher na karnet ŁKS (sobie też można!)
  2. Wymieńcie voucher na karnet (wymiany powinna dokonać osoba, która będzie korzystała z karnetu)
  3. Cieszcie się piłkarską wiosną na stadionie Króla.

Gdzie kupić voucher na karnet?

Sklep kibiców ŁKS (znajduje się w trybunie stadionu Króla):

• Poniedziałek – Piątek / godz. 12.00 – 19.00
  • Sobota / godz. 10.00 – 14.00