Wspieraj ŁKS w rundzie wiosennej! Ruszyła sprzedaż karnetów

09 / 12 / 2021

Trwa sprzedaż karnetów na ligowe mecze piłkarzy ŁKS-u w rundzie wiosennej sezonu 2021/2022.

Karnet na rundę wiosenną sezonu 2021/2022, który możecie zakupić za pośrednictwem internetowego systemu sprzedaży bilety.lkslodz.pl, obejmuje 7 domowych meczów ŁKS-u w Fortuna 1 Lidze, w tym derbowy pojedynek z Widzewem oraz starcie z Koroną Kielce.

Jeśli zależy Ci na przeżywaniu sportowych emocji w luksusowych warunkach – wybierz karnet VIP SILVER  lub VIP GOLD, który gwarantuje miejsce w centralnej części trybuny, poszerzoną ofertę cateringową, dedykowane wejście na stadion i brak kolejek przy wejściu.

Cennik karnetów ŁKS na rundę wiosenną sezonu 2021/2022:

Karnet NORMALNY (A1 /  B1 / B2 / B3 / B4 / C1): 220 zł

Karnet ULGOWY (A1 /  B1 / B2 / B3 / B4 / C1): 160 zł

• Karnet na rundę wiosenną to w przeliczeniu na bilety jeden mecz ligowy gratis oraz gwarancja miejsca na wszystkich siedmiu spotkaniach ełkaesiaków w rundzie wiosennej, w tym i meczu derbowym z Widzewem.

Cennik karnetów ŁKS VIP SILVER na rundę wiosenną sezonu 2021/2022:

Karnet NORMALNY (VIP SILVER): 560 zł

Karnet ULGOWY (VIP SILVER): 500 zł

• Karnet VIP SILVER na rundę wiosenną to w przeliczeniu jeden mecz ligowy gratis oraz gwarancja świetnego miejsca na wszystkich siedmiu spotkaniach ełkaesiaków w rundzie wiosennej, w tym i meczu derbowego z Widzewem.

Cennik karnetów ŁKS VIP GOLD na rundę wiosenną sezonu 2021/2022:

Karnet VIP GOLD: 900 zł

• Karnet VIP GOLD na rundę wiosenną to gwarancja najlepszych miejsc na stadionie Króla na wszystkich siedmiu spotkaniach ełkaesiaków w rundzie wiosennej, w tym i meczu derbowego z Widzewem oraz podczas meczów ligowych wliczony także w cenę karnetu dostęp do poszerzonej oferty cateringowej.

Ceny biletów (runda wiosenna 2021/2022)

Liczba biletów na poszczególne domowe mecze piłkarzy ŁKS-u uzależniona jest od liczby miejsc zajętych przez karnetowiczów. O ewentualnej sprzedaży biletów będziemy informować przed spotkaniami.

Bilety na mecze Fortuna 1 Ligi (z wyłączeniem tzw. spotkań topowych):

• A1 /  B1 / B2 / B3 / B4 / C1: 30 zł (normalny) / 20 zł (ulgowy)
  • VIP SILVER: 80 zł (normalny), 70 zł (ulgowy)
  • VIP GOLD: 150 zł

Bilety na dwa topowe mecze Fortuna 1 Ligi (Widzew, Korona Kielce):

• A1 /  B1 / B2 / B3 / B4 / C1: 50 zł (normalny) / 40 zł (ulgowy)
  • VIP SILVER: 120 zł (normalny), 110 zł (ulgowy)
  • VIP GOLD: 150 zł

Kiedy rusza sprzedaż karnetów?

Sprzedaż karnetów na rundę wiosenną sezonu 2021/2022 rozpoczęła się w piątek 10 grudnia. Pragniemy dodać, że jeśli jeszcze w trakcie rundy wiosennej sezonu 2021/2022 udostępnione zostaną trzy budowane obecnie trybuny, będzie możliwość przeniesienia się na inny sektor.

Karnet/bilet ulgowy

Karnet / bilet ulgowy przysługuje kobietom, osobom niepełnosprawnym i dzieciom do 16 roku życia.

Opcja zakupu karnetu na raty

Istnieje możliwość zakupu karnetu na raty. Jeśli jesteście zainteresowani tą opcją, w internetowym systemie sprzedaży należy po wybraniu „Płacę teraz” i przekierowaniu na stronę z wyborem dostępnych banków, kliknąć: „Raty” (w kolumnie po lewej stronie). Do wyboru przy opcji zakupu karnetu na raty są dwa banki: Alior Bank i mBank.

Wymień starą kartę na nową pamiątkową kartę kibica

Zachęcamy do zakupu pamiątkowej karty kibica w cenie 10 zł (sektory od A1 do C1), na którą możecie „załadować” karnet na rundę wiosenną sezonu 2021/2022. Kibice VIP SILVER i VIP GOLD – nowe karty kibica otrzymają gratis.