„Galanta” ta kawa!

04 / 12 / 2021

„Galanta” to kawa stworzona przez kibiców ŁKS-u i dla kibiców ŁKS-u. Doskonałej małej czarnej z nutą ełkaesiackiej pasji spróbujecie już w ten weekend, bo właśnie dziś trafiła do sprzedaży.

Łódzki Klub Sportowy poszerza asortyment o kolejny unikalny produkt. W sobotę 4 grudnia do sprzedaży trafiła Galanta, która podobnie jak piwo „Rodowite” jest produktem wysokiej jakości, stworzonym z pasji kibiców ŁKS-u i we współpracy z lokalnym producentem.

– Kawa brazylijska wchodząca w skład tej unikatowej mieszanki słynie na całym świecie ze swej łagodności i delikatności, dodaje cielistości i słodyczy, tworząc odpowiednie tło dla Kolumbii Excelso, szanowanej ze względu na niezwykły aromat z silnym, niezapomnianym smakiem i jasną kwasowością. Delikatna słodycz, subtelna goryczka, niska kwaskowość oraz przyjemnie owocowe nuty podkreślają niezwykłe walory tej mieszanki – mówi Dominika Jankowska z Palarni Kawy „Kawowa Fabryka”, która stoi za całym tym intrygującym kawowym zamieszaniem.

Galanta to kolejny przykład produktu o lokalnym rodowodzie, który czerpie z tego, co najlepsze w ełkaesiackiej rodzinie – talentu, wiedzy, pasji i kreatywności znających się na swoim fachu kibiców naszego klubu. Stawiamy na swoich i Galanta nie jest pierwszym tego dowodem. Wspomnijmy przy okazji, że Kawowa Fabryka znana jest z autorskich mieszanek, które znajdują uznanie wśród wielu smakoszy. Dzięki umiejętności wydobycia z kawy tego, co najlepsze już podczas procesu palenia ziarna, stworzone tu kawy cenione są nie tylko na polskim rynku.

Kawę Galanta zakupicie od dziś na stronie internetowej producenta kawy oraz bezpośrednio w Palarni Kawy „Kawowa Fabryka” przy ul. Brukowej 11 w Łodzi (dziś, tj. w sobotę otwarte w godz.: 9.00 – 13.00). Istnieje również możliwość nabycia zmielonej kawy.

Galanta nie tylko usatysfakcjonuje każdego smakosza kawy, ale i sprawdzi się doskonale jako mikołajkowy lub świąteczny upominek, co więcej wybierając ją wesprzesz ŁKS. Nie można lepiej rozpocząć dnia niż właśnie filiżanką aromatycznej kawy, w której zamknięto ełkaesiacką pasję, dlatego gorąco zachęcamy do zakupu i życzymy smacznego.