Dla ełkaesiaka pod choinkę

15 / 12 / 2021

W tym roku w świątecznej ofercie dla kibiców ŁKS-u znów znajdziecie coś, co sprawi zarówno Wam, jak i Waszym najbliższym dużo frajdy.

Vouchery na karnet, „Galanta” kawa, kubki, skarpety i kalendarze to kilka spośród naszych propozycji na świąteczne prezenty.

Voucher na karnet

Pomysłów na prezent może być wiele, ale obdarowanie kogoś bliskiego emocjami związanymi z meczami ŁKS-u naszym zdaniem zawsze będzie strzałem w dziesiątkę. Świąteczny voucher podlega wymianie na karnet ŁKS-u na rundę wiosenną sezonu 2021/2022, czyli siedem domowych meczów, w tym derby Łodzi. W ofercie trzy rodzaje voucherów: normalny, VIP i GOLD.

Cena: 220 zł (normalny), 560 zł (VIP), GOLD (900 zł)

Sklep Kibiców ŁKS (znajduje się w trybunie stadionu)

Kawa „Galanta”

Świetny upominek zwłaszcza dla  kawoszy. „Galanta” to stworzona przez kibiców ŁKS-u i wyprodukowana przez Palarnię Kawy „Kawowa Fabryka” doskonała mieszanka, w której znajdzie i delikatną słodycz, i subtelną goryczkę, i przyjemne owocowe nuty.

Cena: 28 zł za 250 g

Świąteczne skarpetki

W takich ciepłych frotowych skarpetach przezimujecie w spokoju do piłkarskiej wiosny. Wykonane z najwyższej jakości materiałów i ozdobione ełkaesiackimi motywami sprawią radość każdemu kibicowi.

Kubek ŁKS

Ceramiczny kubek, w którym poranna herbata lub kawa doskonale nastroi każdego ełkaesiaka na cały dzień. Pierwszy ozdobiono motywem skandynawskim à la ŁKS, drugi – motywami świąteczno-choinkowymi.

Cena: 25 zł za sztukę

Kalendarz trójdzielny na 2022

Nowy 2022 rok możecie powitać wraz z trójdzielnym kalendarzem opatrzonym zdjęciem tego, co drogie sercu każdego ełkaesiaka, czyli kompleksu sportowego przy al. Unii 2. W takim kalendarzu zaznaczycie i najbliższe mecze ŁKS-u, i ważne ełkaesiackie daty.

Puzzle i gra „Łódzki Pan”. Edycja ŁKS

Najnowsza odsłona gry planszowej „Łódzki Pan – edycja ŁKS” wciąż dostępna! Ekskluzywne wydanie gry dedykowane kibicom ŁKS-u pozwoli wcielić się w jedną z historycznych postaci naszego klubu, przeżyć niezwykłą przygodę i… zdobyć władze nad całym miastem. Całość mieści się w eleganckiej oprawie, co czyni grę wymarzonym prezentem dla każdego ełkaesiaka. W sklepie ŁKS na R-GOL.com znajdziecie także ekologiczne puzzle 2D przedstawiające stadion Króla.

Cena: 150 zł (puzzle), 299,99 zł (gra planszowa)

Więcej w sklepie ŁKS na R-GOL.com

W naszym sklepie znajdziecie też wiele innych produktów wysokiej jakości, które doskonale sprawdzą się na prezent.