Piotr Stokowiec i Dani Ramirez przed derbami Łodzi

Piotr Stokowiec i Dani Ramirez przed derbami Łodzi

– To wielki mecz dla Łodzi, dla kibiców i dla nas – powiedział trener Piotr Stokowiec przed 70. derbami Łodzi. Na pytania łódzkich dziennikarzy odpowiedział też Dani Ramirez.

Piotr Stokowiec (trener ŁKS-u): To wielki mecz dla Łodzi, dla kibiców i dla nas. Stawka jest ogromna. Trudno to nawet ubrać w słowa. Zdajemy sobie z tego sprawę i nie możemy się doczekać niedzieli. […] Ciężko pracowaliśmy i uważam, że drużyna wie, co ma robić. Chcemy to spuentować. Wierzymy, że potrafimy jeszcze odwrócić naszą sytuację. W niedzielę ważne będzie serce, ale także głowa.

Dani Ramirez (piłkarz ŁKS-u): Przygotowujemy się do meczu derbowego jak do każdego innego spotkania. Nie chcemy sami sobie nakładać większej presji, bo ona i tak już jest duża. W każdym razie na pewno motywacji nam nie zabraknie. […] Pracujemy bardzo ciężko i nie zamierzamy rezygnować. Na pewno nie spuścimy głów.